O nás

Dolce mente

Naše vášeň pro vaření a výrobu pečiva se odráží v našich produktech vyrobených z vybraných, vysoce kvalitních surovin. Každé sousto je jedinečným zážitkem z degustace, díky kterému se budete cítit jako doma.

Dolce Mente

JEDINEČNÉ MÍSTO,
CÍTÍ SE JAKO DOMA

Dolce Mente zahájilo své dobrodružství v roce 2017 v Praze s cílem nabídnout svým zákazníkům výběr vysoce kvalitních řemeslných produktů. Od prvního dne jsme tvrdě pracovali na vytvoření teplého a příjemného prostředí, kde si naši zákazníci mohou vychutnat naše dezerty a gurmánské pochoutky.

CUKROVNA

Od dortů po dorty, od sušenek po sladkosti, každý produkt, který opouští naši kuchyni, je připravován s péčí a pozorností k detailu. Naše dezerty jsou vyráběny z čerstvých sezónních surovin, aby byla zaručena maximální dobrota a čerstvost.

Neomezujeme se pouze na tradiční produkty, ale rádi experimentujeme s novými recepturami a chuťovými kombinacemi, vytváříme inovativní a překvapivé produkty. Každý den Vám nabízíme velký výběr produktů, abyste vždy našli něco nového a chutného.

Da Dolce Mente dbáme na dietní potřeby všech našich zákazníků. Z tohoto důvodu nabízíme široký výběr veganských, bezlepkových a bezlaktózových produktů. Jsme hrdí na to, že můžeme nabídnout inkluzivní a vstřícný kulinářský zážitek, kde každý zákazník najde produkt, který vyhovuje jeho potřebám a vkusu.

RESTAURACE

Neustále se snažíme garantovat jen ty nejlepší suroviny pro přípravu našich pokrmů. Všechny naše produkty jsou pečlivě vybírány a odborně vyráběny našimi šéfkuchaři s cílem, abyste si vychutnali každé sousto.

Naše vášeň pro italskou kuchyni je patrná v každém pokrmu, který podáváme. Rádi zkoumáme a experimentujeme, a proto máme neustále se vyvíjející menu, které kombinuje tradiční italské chutě s kulinářskou vytříbeností, díky níž bude vaše jídlo nezapomenutelným zážitkem.

Důležitá je pro nás nejen kvalita potravin, ale také prostředí, ve kterém je podáváme. Zde si můžete vychutnat naše pokrmy v elegantní a relaxační atmosféře, ideální pro romantickou večeři nebo oslavu zvláštní příležitosti.

Chceme, abyste se během pobytu v naší restauraci cítili exkluzivně a hýčkali. Náš personál je vysoce kvalifikovaný a vždy připraven vás přivítat s úsměvem, abyste se cítili jako doma.

KVALITNÍ
A ZPRACOVÁNÍ

Jsme pevně odhodláni hledat vysoce kvalitní suroviny, abychom zaručili maximální čerstvost a dobrotu našich pokrmů. Naším cílem je nabídnout jedinečný gastronomický zážitek, kde je kvalita produktů absolutní prioritou.

Každý týden se snažíme vytvořit exkluzivní menu, které podtrhne naši vášeň pro vaření. Experimentujeme s novými chutěmi a přísadami, stále hledáme nové kombinace, které mohou naše zákazníky překvapit a uspokojit.