Kdo jsme

Dolce Mente

Naše vášeň pro vaření a pečení se odráží v našich výrobcích, které jsou vyráběny z vybraných a kvalitních surovin. Každé sousto je jedinečným chuťovým zážitkem, díky kterému se budete cítit jako doma.

Dolce Mente

JEDINEČNÉ MÍSTO,
KTERÝ CHUTNÁ JAKO DOMOV

Společnost Dolce Mente zahájila své dobrodružství v roce 2017 v Praze s cílem nabídnout svým zákazníkům výběr vysoce kvalitních řemeslných výrobků. Od prvního dne jsme usilovně pracovali na vytvoření útulného a příjemného prostředí, kde by si naši zákazníci mohli vychutnat naše sladkosti a gurmánské pochoutky.

CUKRÁRNA

Každý výrobek, který opustí naši cukrárnu, je připravován s pečlivostí a důrazem na detail - od dortů po koláče, od sušenek po cukrovinky. Naše dorty jsou vyráběny z čerstvých sezónních surovin, které vám zaručí maximální kvalitu a čerstvost.

Neomezujeme se pouze na tradiční výrobky, ale rádi experimentujeme s novými recepturami a kombinacemi chutí, abychom vytvořili inovativní a překvapivé výrobky. Každý den vám nabízíme široký výběr výrobků, abyste vždy našli něco nového a chutného.

V Dolce Mente dbáme na stravovací potřeby všech našich zákazníků. Proto nabízíme široký výběr veganských, bezlepkových a bezlaktózových produktů.

Jsme hrdí na to, že nabízíme komplexní stravování, kde si každý zákazník najde produkt, který odpovídá jeho potřebám a chuti.

RESTAURACE

Neustále se snažíme, aby se při přípravě našich pokrmů používaly jen ty nejlepší suroviny. Všechny naše produkty jsou pečlivě vybírány a odborně zpracovávány našimi kuchaři s cílem zajistit, abyste si vychutnali každé sousto.

Naše vášeň pro italskou kuchyni se projevuje v každém jídle, které podáváme. Rádi zkoumáme a experimentujeme, a proto máme neustále se měnící jídelní lístek, který kombinuje tradiční italské chutě s kulinářskou rafinovaností, díky níž se vaše jídlo stane nezapomenutelným zážitkem.

Důležitá je pro nás nejen kvalita jídla, ale také prostředí, ve kterém ho podáváme. Naše pokrmy si zde můžete vychutnat v elegantní a uvolněné atmosféře, která je ideální pro romantickou večeři nebo oslavu zvláštní příležitosti.

Záleží nám na tom, abyste se v naší malé restauraci cítili exkluzivně a hýčkaně po celou dobu návštěvy. Náš personál je vysoce kvalifikovaný a vždy připravený přivítat vás s úsměvem, abyste se cítili jako doma.

KVALITA
A VÝBĚR

Důrazně dbáme na vysokou kvalitu surovin, abychom zajistili maximální čerstvost a chuť našich pokrmů. Naším cílem je nabídnout jedinečný gastronomický zážitek, kde je kvalita produktů na prvním místě.

Každý týden se snažíme vytvořit exkluzivní menu, které podtrhuje naši vášeň pro vaření. Experimentujeme s novými chutěmi a ingrediencemi a vždy hledáme nové kombinace, které naše zákazníky překvapí a uspokojí.

cs_CZCzech

DOLCE MENTE

MENU DEL GIORNO